Strona 1 z 4

startpoprz.1234nast.koniec
Nazwisko i imię Imię ojca Imię i nazwisko rodowe matki Miejscowość nr aktu Rok Data/uwagi
Abramowicz Izrael Abram Wolfowicz Rasia Simsiówna Przedbórz 30 1820 25.02.1820
Abramowiczówna Laja Szmul Abram Herszlikowicz, handlar Groskopówna Noel Przedbórz 21 1820 6.02.1820
Auguścik Agnieszka Maciej Magdalena Jędrzejczyk Policzko 29 1820 27.02.1820
Auguścik Marcin Tomasz Urszula Woźniak Policzko 128 1820 8.11.1820
Bartocha Ignacy Stanisław Justyna Pacanowska Policzko 95 1820 30.07.1820
Bartocha Marianna Maciej Franciszka Auguścik Policzko 1 1820 2.01.1820
Bartocha Zofia Józef Rozalia Kędzierska Policzko 55 1820 27.04.1820
Bałazińska Paulina Mateusz Józefa Nowacka Przedbórz 85 1820 26.06.1820
Beniaminowa Perla Beniamin Kramowicz Róża Ita Przedbórz 6 1820 4.01.1820
Beniaminowicz Major Józef Beniamin Dawidowicz, bakalarz Fajgla Szajowiczówna Przedbórz 97 1820 2.08.1820
Berkowicz Simon Berek Herszlikowicz Toba Szajowiczówna Przedbórz 89 1820 3.07.1820
Berkówna Fajgla Berek Dawidowicz, kramarz Abramowiczówna Przedbórz 40 1820 26.03.1820
Biń Wincenty Jan Helena Wołoszyn Zuzowy 46 1820 5.04.1820
Bobowski Franciszek Jacenty, szewc Salomea Świątkowska Przedbórz 16 1820 29.01.1820
Boruch Zainwel ? Boruch Szulim, bakalarz Rasza Dawidówna Przedbórz 32 1820 7.03.1820
Bronicka Maria Aurelia Jakub, burmistrz Przedborza Kunegunda Karwosiecka Przedbórz 107 1820 16.09.1820
Błotnicka Łucja Maciej Antonina Ozimek Zuzowy 150 1820 13.12.1820
Błotnicki Jan Maciej Franciszka Bakalarz Trupień 78 1820 19.06.1820
Cisowski Franciszek Ewa Cisowska Zuzowy 108 1820 17.09.1820
Cisowski Tomasz Ewa Cisowska Zuzowy 109 1820 17.09.1820
Cudzin Dorota Stefan Salomea Symonides Nosalewice 19 1820 4.02.1820
Czaja Antonina Szymon Ewa Socha Wymysłów 57 1820 30.04.1820
Czaja Gertruda Piotr Dorota Gieszczyk Rączki 125 1820 2.11.1812
Dawidowicz Icyk Kalman Dawidowicz Peszla Abramowiczówna Przedbórz 130 1820 9.11.1820
Drozdowicz Ewa Józef, szewc Rozalia Glejbuś Przedbórz 155 1820 22.12.1820
Druździk Antoni Franciszek, kowal Salomea Gieszczyk Rączki 69 1820 31.05.1820
Dziuba Ignacy Roch Marianna Orłowska Zuzowy 15 1820 30.01.1820
Dziuba Katarzyna Antoni Katarzyna Strzelczyk Zuzowy 135 1820 20.11.1820
Dziuba Marianna Wincenty Urszula Obarzanek Zuzowy 112 1820 24.09.1820
Długosz Zofia Maciej Franciszka Dusik Rączki 56 1820 28.04.1820
Foksowicz Anastazja Maciej Zuzanna Wyciskiewicz Przedbórz 157 1820 24.12.1820
Foksowicz Antonina Antoni Marianna Cudzin Przedbórz 76 1820 7.06.1820
Foksowicz Mateusz Franciszek Michalina Borkowska Przedbórz 106 1820 14.09.1820
Fornalik Barbara Aleksy, karbowy Magdalena Banaszczyk Rączki 142 1820 1.12.1820
Franczyk Marianna Antoni Zuzanna Urbańczyk Rączki 37 1820 23.03.1820
Gancarz Marianna Szczepan Magdalena Marcinkowska Przedbórz 28 1820 27.02.1820
Gawrońska Marianna Małgorzata Gawrońska, wdowa Przedbórz 103 1820 30.08.1820
Gembarski Jędrzej Stanisław Salomea Miller Przedbórz 141 1820 26.11.1820
Gieszczyk Anna Jan Agnieszka Bartocha Wymysłów 91 1820 23.07.1820
Gieszczyk Anna Walenty Józefa Franczyk Rączki 93 1820 23.07.1820
Gieszczyk Maciej Paweł Marianna Borek Rączki 26 1820 21.02.1820
Gotesman Mendel Icyk Szaul Gotesman, kupiec Ryfka Berkowiczówna Przedbórz 126 1820 6.11.1820
Gronowicz Icyk Grono Mortkowicz, handlarz Estera Moskowicz Przedbórz 60 1820 3.05.1820
Grzegorczyk Agnieszka Tomasz Dorota Niebyła Rączki 9 1820 16.01.1820
Hasklówna Hana Haskiel Rubinowicz, handlarz Estera Lewkowna Przedbórz 3 1820 2.01.1820
Herszlikowicz Szaja Herszlik Moskowicz, krawiec Róża Wigdora Przedbórz 38 1820 26.03.1820
Herszlikówna bezimienna Herszlik Lewkowicz, kramarz Borucha Lewkowicz Przedbórz 44 1820 30.03.1820
Ickowicz Hersz Dawid Icyk Jakubowicz, bakalarz Frajgla Fajwlówna Przedbórz 115 1820 29.09.1820
Ickowicz Izrael Hersz Szaul Ickowicz Fajgla Icykówna Przedbórz 134 1820 12.11.1820
Ickowicz Lewek Icyk Kalman, handlarz Frajdla Ickowiczówna Przedbórz 4 1820 1.01.1820


startpoprz.1234nast.koniec
Strona 1 z 4